Video Yaptırmak İstiyorum

Video Yaptırmak İstiyorum

VİDEO İÇERİK YAPTIRMAK İSTİYORUM

Dijital pazarlama ve internet reklamcılığının günümüzdeki konumuna baktığımızda website yaptırmak ve Google Adwords maliyetinin yanı sıra firmaların sosyal medya ve video içerik pazarlama için de ayrı bütçeler ayırdığını görmekteyiz. Sosyal medyave video içerik üretiminin bir arada daha güçlü bir imaj yarattığını da düşünecek olursak firmaların imaj çalışmaları doğrultusunda bu iki kavram üzerine eğildiklerini ve ikisinin de güçlü birer dinamik olduğunu benimsediklerini görmekteyiz. 20. yüzyılın başlarından beridir televizyonun icadıyla fırlayan, reklamcılığın ve görselliğin vazgeçilmezi video içerikler gün geçtikçe değerinden gram vermeyen bir yapıya bürünmüştür. Dijital pazarlama için ilk günden bugüne büyük öneme sahip olan video içerik pazarlama, firmalar için en değerli kozlardan biridir. Bir firmanın gerek kurumsallık gerek estetik görünüm olarak saygı duyulur, yani prestijli olması için kaliteli video sahibi olması gerekir. Örnek verecek olursak; günümüzde sondaj firmaları bile video içerik ihtiyacı duymaktadır.  Televizyon başta olmak üzere dijital medya üzerinde de büyük bir etkiye sahip olan video içerikler, sahip olduğu potansiyel ile günümüzün en değerli pazarlama gücüne sahip aygıtlarından biri olmayı başarmıştır. YouTube başta olmak üzere sosyal medya içerisinde dallanıp budaklanan video paylaşım siteleri, video içeriklerin pazarlamasında baş rolü oynamaktadır. Sağlam ve yaratıcı bir video potansiyel bakımından çoğu içerikten ve pazarlama stratejisinden değerli olmakla beraber dijital pazarlamanın ve internet dünyasının en önemli bileşenidir. Video içerikler, arama motorlarında değerli içerikler olarak görülmekte ve insanlara yayılmaktadır. Pazarlama bakış açısından bakıldığında video içeriklere yatırım yapılması oldukça mantıklıdır. Bu nedenle firmaların reklam bütçesindeki pastadan büyük bir payı video içeriklere ayırdığını ve büyük paralar harcadıklarını görmekteyiz. Video içeriklerin ne kadar değerli olduğunu yalnızca dijital pazarlama açısından anlatmak yeterli olmaz. Bunun yanı sıra insanları yalnızca görsel olarak aklında kalmamakta, aynı zamanda işitsel olarak da beyinlerine marka imajını kazımaktadır. Video içerik, ne sadece bir fotoğraf ne de sadece işitsel bir ögeden oluşur. Bu iki öğenin uyumlu bir şekilde iç içe geçmesiyle meydana gelen videolar insanların zihninde kalıcı olmakla birlikte marka imajı ve pazarlama açısından da oldukça faydalı olmaktadır. Bir firmanın amacı doğrudan bir ürünü satmak olabilir. Video içerik ise ürünü doğrudan değil dolaylı olarak satmaya yardımcı olur. Amacı insanlara ve hedef kitleye ulaşmak olan bir firmanın ilk hedefi video içerik üretimi ve video içerik pazarlama olmalıdır. Video paylaşım siteleri aracılığıyla gerçekleşen bu süreçte hedeflenen kitleye ulaşmak, video içeriğe verilen yatırımın boyutuyla doğru orantılı olarak başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Nasıl Video Yaptırabilirim?

Dijital pazarlama alanında yatırım yapmak, hedef kitleye doğrudan ulaşmak, kısacası video yaptırmak istiyorum diyen firmalar için ise dijital pazarlama firmaları ve freelancer’lar gündeme gelmektedir. “Video yaptırmak istiyorum ancak nerede yaptıracağımı bilmiyorum.” diyorsanız, Reklomastik sizin için hem yaratıcı hem de kurumsal videolar hazırlamak için var gücüyle çalışmaya hazır. Dijital pazarlamanın kralı video, firmanız için gelecekteki hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve dijital medyadaki gücünüzü ve etkinliğinizi zirveye çıkaracaktır. Firma kurumsallığını ve prestijinizi artıran video içerikleriniz ile rakip firmalardan bir adım öne çıkabilir, satış ve pazarlama yönünden rakiplerinize fark atabilirsiniz. Animasyon videolar yapabilen video içerik ekibimiz, firmaların ayırdığı bütçeden çok çok daha uygun fiyatlara kurumsal ve prestijli videolar üretebilmekte, kısa sürede firmalara hayal ettiklerinden öte bir animasyon video teslim edebilmektedir. Yalnızca firmalar için değil, herkes için hizmet veren Reklomastik ile dilerseniz sevgilinize özel aşk videosu hazırlatabilir, kısa sürede aşkınızı filmleştiren özel bir animasyon video sahibi olabilirsiniz. Özel günleriniz ve sürprizleriniz için en yaratıcı çözüm olan sevgiliye video seçeneğini tercih edebilir, aşkınızı bir fotoğrafla değil animasyon video ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Video Dahil Olmak Üzere Neler Yapıyoruz?

Reklomastik dijital pazarlama ve web tasarım firması olarak video içerik pazarlama, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu ve web tasarım hizmetileri ile tam kapsamlı bir dijital pazarlama paketi sunmakla birlikte, işinizi işimiz olarak görerek genç ve dinamik ekibimizle elimizden gelenin en iyisini vermek için hazırız!

0 Comments
Leave a comment

Dijital Dünyada Fark Yaratmak İçin

Reklomastik Dijital Pazarlama Ajansı