Web Development Services

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya uzmanlarımızdan etkili sosyal medya kampanyaları  ile işinizi hedef kitlenize ulaştırın, sosyal medyayı kullanarak işinizi büyütün, online mecrada daha fazla müşteriye ulaşın ve bir etkileşim yaratın.

Sosyal medya uzmanlarımız ile sosyal medyada firmanızı binlerce kişiye açıp, etkileşim sağlayın. Sosyal medya yönetimi sayesinde kurumsallaşın ve itibarınızı online mecrada doğru yönetin.

Sosyal medya yönetimi derin stratejiler gerektiren, kampanya üretimi ve yönetimini kapsayan, bir hedef kitle iletişimi modelidir. Türkiye'de günümüzde 35 milyon internet kullanıcı mevcut, bu kullanıcıların çoğunun sosyal medya hesabı var, yani sosyal medyanız doğru yönetilirse ülkemizde milyonlarca kişiye bu mecralar ile ulaşabilirsiniz. 

Reklomastik olarak sosyal medyaya farklı bir bakış açısı ile bakarak, sektörde eşsiz bir sosyal medya yönetim sistemine sahibiz. Eğer firmanız için sosyal medyada fark yaratmak ve bu mecralarda hedef kitlenize kendinizi daha iyi tanıtmak için, Reklomastik bir bakış açısını tercih etmelisiniz.

Marka Monitoring  (sosyal medya analizi)

İşiniz veya firmanız ile ilgili sosyal medyada neler konuşuluyor, hedef kitleniz firmanız veya sektörünüz hakkında neler söylüyorlar, haftalık ölçüp, analiz ediyoruz.

Sosyal medya içerikleri

Facebook, Twitter or Pinterest content can increase your traffic in a short period of time. Our experts can help you determine the most suitable type of content and platform for your brand.

Sosyal medya yönetimi

Reklomastik ekibi olarak birçok sosyal medya uzmanımız ile birlikte kurumsal hesaplarınızı yönetip, sosyal mecralarda firmanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya grafik tasarımı

Sosyal medya profillerinize özel tasarımlar hazırlayıp, hedef kitlenize bu içerikleri iletiyoruz.

Reklomastikler

Tüm yorumları gör

Bize projenizi anlatın, Reklomastik olarak projeyi tartışalım.

Reklomastik üyeleri olarak müşteri değil ortaklar arıyoruz. Projenizi, fikrinizi, firmanızı bize bildirin. Orijinal fikirler ile fark yaratalım. 

Zorunlu alanları * doldurun.

(opsiyonal)

(opsiyonal)

Tüm mesajları okuyup cevaplıyoruz, bize dilediğiniz gibi yazabilirsiniz

Ekstra çalışma alanlarımız

Tüm çalışma alanlarını gör