Video içerik üretimi

Bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

Video İçerik Üretimi

2017 yılının en değerli dijital pazarlama merkezi olacak Reklomastik, firmanızı firmamız olarak görmekteyiz. Online mecrada rakipleriniz ile aranızda fark yaratmanız amacıyla, video içeriklerimiz ile sizi omuzlamaktayız. Profesyonel, uzman ve yaratıcı video içerik üreticilerimiz ile firmanıza en uygun konsepti seçmekteyiz. En özgün içeriklerimiz ile en dikkat çekici görsel-işitsel ögeleri bir arada kullanarak hedef kitleye yönelik en hızlı yolda ilerlemekteyiz.

Video içerikler, online ortamda etkisi en büyük etmenlerden biridir ancak çoğu firma veya kuruluş bunu göz ardı etmektedir. Halbuki, günümüzde sosyal medya aracılığıyla paylaşılan ve kitlelere ulaştırılan milyonlarca video dolaşımda bulunmaktadır. Yine sosyal ağlar sayesinde kitlelere hitap etmenin en ekonomik yolu olarak görülmektedir. Video içerikler, video paylaşım sitelerinde yer alarak, her gün binlerce kişinin markanızı görmesini sağlayabilmekte, bu sayede marka bilinirliğinizi arttırabilmektedir.

Reklomastik olarak, ürettiğimiz videolar işinizi büyütmenize yardımcı olmakla birlikte, insanların firmanıza bakışını olumlu yönde değiştirmektedir. Videolarımız insanlarla firmanız arasında duygusal bir ilişki kurmaktadır. Videolarımıza yapılan yorumlar, gelen beğeniler ve tepkiler firmanızla insanlarım etkileşim kurmasına olanak tanımaktadır. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar yapılarak etkileşim oranı mutlak suretle artmaktadır. Yapılan yorumlar ne olursa olsun videonuzu bir üst basamağa çıkmasında yardımcı olmaktadır.

Video içerik üretiminde greenbox yöntemi
Video reklam üretim Türkiye
Video içerik üretim aşaması

Video İçerik Üretim Aşamaları

Profesyonel video üretim ekibimiz Adobe After Effects ve Cinema 4D gibi video yapım programlarını kullanarak markanızın kurumsal bir kimlik kazanmasına katkı sağlayacaktır. İşiniz, sektörünüz her ne olursa olsun en yaratıcı fikirlerimizle oluşturduğumuz içerikleri tekniğimizle destekleyerek sunmaktayız. Sektörünüzle ilgili temaları kullanıp markanızı çağrıştıracak söylemler, sloganlar türetmekteyiz. Onayınız doğrultusunda türettiğimiz sloganları videolarımız aracılığıyla binlerce kişiye ulaştırmaktayız.

İki farklı türde video içerik üretimi yapmaktayız:


1)Teknik video üretimi: Yalnızca bilgisayar ve profesyonel video programlarını kullanarak ürettiğimiz içerikleri kendi fikirlerimiz doğrultusunda hazırladığımız üretim şeklidir. Teknik video üretimi ile geleneksel ve viral reklamlar hazırlayabilmekteyiz. Reklomastik esintiler kattığımız reklamlar ile olabildiğince fazla kişiye hitap edebilmek amacındayız. Bu yüzden ağırlıklı olarak viral reklam üretmeyi tercih etmekteyiz.
2)Organik video üretimi: Bilgisayar ortamına bağlı kalmaksızın, teknik ekibimizle, oluşturduğumuz senaryo çerçevesinde çekimlerini yaptığımız görüntüleri kurgulayarak hazır hale getirdiğimiz üretim şeklidir. Bizim için eğlenceli olan çekimleri, sizin için de eğlenceli hale gelecek şekilde size sunabilmek için pozitif enerjimizi organik videolarımızla karşı tarafa yansıtmaktayız.
Doğru içerik üretmek amacıyla, hedef kitleyi fırmanızın misyonu ve vizyonu doğrultusunda belirleyip üretim aşamasında da firmanız ile birlikte hareket etmekteyiz. Doğruya ulaşmak için hedefi doğru seçmek bu noktada bize en büyük yararı sağlamaktadır. Firmanızla iletişimimizi ve koordinasyonumuzu her zaman en üst seviyede tutmaktayız. Aynı hedef doğrultusunda ilerleyerek gücünüze güç katan video içerikleri ile firmanız kurumsallık, prestij ve imaj kazanmaktadır.

 

Video İçerik Stratejileri

Reklomastik olarak kullandığımız video içerik pazarlama stratejilerimizle, arama motorlarında videolarımız üst sıralarda yer bulmaktadır. SEO (Arama motoru optimizasyonu) ve sosyal medya hizmetlerimizde gösterdiğimiz başarı videolarımızı biir adım öne çıkarmakta, her zaman göz önünde bulunmaktasınız. Genç, dinamik ve yaratıcı ekibimiz, firmanızın potansiyelini dışa vurmak ve kitlelere yaymak amacıyla, hedef kitlenize en uygun ve en doğru içerikleri oluşturmaktadır. Bu sayede, firmanız sahip olduğu gücün farkına varmaktadır.

Nasıl Video İçerik Üretiyoruz?

Reklomastik olarak, tüm sektörlere yönelik firma, kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışabilecek kapasitede olup, geniş yelpazemize rağmen firmanızı özel hissettirebilmekteyiz. Her sektörün kendine has özelliklerini kullanarak hedef kitlenin ilgisini çekebilecek videolar hazırlamaktayız. Sektörün can alıcı noktalarını araştırarak, buna uygun en özgün içeriği oluşturmaktayız. Ortak olduğumuz işe ve sektöre hakim olmak, ayrıntılarını dahi araştırmak ve öğrenmek kendi işimizde de başarıya ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Firmanız ile birlik olup sorunlarınızı paylaşabilmekte, markanızı sahiplenebilmekteyiz.


Video içeriklerimizde Reklomastik pazarlama tekniklerini kullanarak viral ağırlıklı reklamlar üretmekteyiz. Amatör olarak da görülebilen bu tarz reklamlar normal reklamlara oranla online mecrada daha hızlı yayılabilmektedir ki bu özelliğiyle virüse benzetilmektedir. Sosyal medya ve video paylaşım platformlarında sıklıkla rastalanabilen viral reklamlar, en etkili ve kısa yoldan marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda, video içerik pazarlamanın en büyük gücüdür. Özgün ve yaratıcı olarak hazırlanmış viral bir reklam çok kısa zamanda milyonlara ulaşabilecek potansiyele sahiptir. Dilden dile, insandan insana çok hızlı bir şekilde yayılarak firmanızı gündeme getirecektir. Tema ve kurgu içerisinde markanızı geri planda gösterebilir ancak ulaştığı kitlenin büyüklüğü, markanızın büyüme hızıyla doğru orantılı olarak gelişecektir. İzleyiciyi reklam yoğunluğuyla bunaltmayan viral videolar, içerisinde verilmek istenen mesajı barındırmaktadır. Bu yönüyle normal reklam videolarından çok daha etkilidir. Amaç izleyiciyi bir konuda bilgilendirmek, eğlendirmek, bilinçlendirmek veya farkındalık yaratmak olabilir. Güncellik önemlidir. Güncel haber, olay veya gelişmelerle video içeriği şekillendirildiği takdirde izleyici için daha ilgi çekici hale gelir.

Özgün video içeriği oluşturmak

Reklomastik olarak, videolarımızda, içeriğin yaratıcı, özgün ve ilgi çekici olması için çalışmaktayız çünkü Reklomastik’in videoları diğerlerinden ayırt edilebilir olmalıdır. Piyasada bulunan videolar elbette ki kaliteli ve teknik olarak kusursuz olabilir ancak biz, yaptığımız işte fark yaratmanın peşinde koşmaktayız. Bu noktada yapılan en büyük yanlış, kalite arayışında iken sıradanlaşmaktır. Bu durum İzleyiciler ve hedef kitlemiz ile duygusal bir bağ kurmamıza engel olup, marka sadakatini de zedelemektedir. Fark yaratmanın önemi, piyasadaki bir çok üründen ilk göze çarpan olmanızı sağlamakta olmasıdır. Bu tabii ki yalnızca sizi görüp seçeceği anlamına gelmemektedir. Video içerikler reklam ağınızın en önemli parçasını oluşturmaktadır. Özgün ve yaratıcı projeler sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla rahatlıkla patlama yapabilmekte, markanızı tanıtmanın en basit yolu haline gelmektedir. Videolarımız ile, hedef kitleniz işinizi daha yakından tanıyarak size daha fazla bağlanmakta, markanız tam bir ‘love mark’ haline gelmektedir. Bu sıcaklığı ve samimiyeti yakalamak üzere ‘arkadaş’ ekibimizle oluşturduğumuz sinerjiyi videolarımıza yansıtmaktayız. Firmanızı sevilen marka haline getirmek de yine Reklomastik’in iş geliştirme projeleri arasında yer almaktadır. İşinizi işimiz olarak görüp firmanızın yararı doğrultusunda emek harcamaktayız. Çevrenizi, hitap ettiğiniz etki alanını genişletmek için en kestirme yolu bulmanıza yardımcı olmaktayız. Burada kastettiğimiz en kestirme yol, en kısa sürede en fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacak video içerik pazarlama yoludur. Günümüzde bir çok firma marka değeri yaratmak için olağanüstü para ve emek harcamaktadır. Video içerik üretimi, belli emek ve çalışma doğrultusunda hedefinize ulaşabileceğiniz en ekonomik yöntemdir. Büyük miktarda paraların döndüğü reklam bataklığında boğulmaktansa doğru noktaya verilecek paralar ile firmanıza karlı geri dönüşler sağlayabilmektesiniz. Bu noktada gelişmiş internet reklamcılığı hizmetimizle ortak paydada buluşan video içerik pazarlama, doğru yatırımlar ile firmanıza ekonomik yarar sağlamanıza yardımcı olacaktır.


Videonuzun gösterdiği performansı video paylaşım platformlarında analiz etmekteyiz. Bu sayede aldığımız etkileşimlerden her dakika haberdar olabilmekteyiz. Videomuzun ve böylelikle de markanızın ne kadar kişiye ne kadar sürede ulaştığı hakkında bilgi sahibi olmaktayız. İstatistik sonuçlarının olumsuz yönde olması dahi bize olumlu olarak yansımaktadır çünkü elde ettiğimiz verilerde eksiklerimizi veya yanlışlarımızı görerek bir sonraki projeye bu ölçekleri göze alarak ilerlemekteyiz. İzlenme oranlarını arttırmak amacıyla doğru içerikleri yeterli dozda, izleyiciyi sıkmayacak derecede kullanmaktayız. Ürettiğimiz sloganlar veya mesajlar ne kadar etkili olursa olsun video içerisindeki oranı, mesajın etki derecesini değiştirmektedir. Bu yüzden daha çok viral tarzı benimsemekteyiz. Sloganlarımızı video içerisinde en fazla iki kere kullanarak izleyiciyi boğmadan mesajımızı vermek amacındayız.

Neden Reklomastik?

Reklomastik’i ayıran bir diğer özellik de video paylaşım platformlarının yapısını iyi tanımasıdır. Videolarımızı işin püf noktalarını göz önüne alarak hazırlamaktayız. Dinamik ekibimizle, başarıya ulaşmanın yollarını araştırarak kendimizi geliştermek amacındayız. Her tecrübe, verilen görevi veya işimizi daha hızlı yapmamıza yardımcı olmaktadır. Reklomastik’in bir diğer özelliği de budur. Firmanızın taleplerini en hızlı şekilde üretip size ulaştırmaktayız.
Piyasaya sürdüğümüz her ürün internet ortamındaki gücünüzü arttırmanıza fayda sağlayacaktır. Video paylaşım sitelerinde firmanız için oluşturacağımız kanalda paylaşacağımız her video abone sayımızın, dolayısıyla da izleyici rakamlarının artmasını sağlayacaktır. Video üretim ve paylaşım aşamaları başka bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu süreç video paylaşımı sonrasında başlayan izlenme ve yayılma dönemidir. İnternet ortamına yüklenen her içerik bellekte yer almakta ve her an ulaşılabilir olmaktadır. Yani, üretilen hiç bir içerik boşa gitmemektedir. Bu bağlamda firmanız da gerek bir ay gerek altı ay sonra hedeflediği kitleye ulaşabilmektedir. Bunun için sabırla üretim yapmaktayız.
Reklomastik ekibinin en büyük gayelerinden biri, firmanızın beklentilerini karşılayabilecek en doğru, en farklı ve özgün içeriği en hızlı şekilde teslim edebilmektir. Firmanızı sahiplenme gücümüz ile sizi firmamız olarak benimseyip başarımızın sırrını buna bağlamaktayız. 2017 yılının en büyük dijital pazarlama merkezi olacak Reklomastik, video içerik pazarlama hizmetini en üst düzeyde sizlere sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Tüm bilgilerden haberdar olun:

Zorunlu alanları * doldurun.

Diğer çalışmalarımız

Tümünü gör