Reputation Managment Services

Online itibar yönetimi

Online alanlarında firmanız hakkında neler konuşuluyor, hedef kitleniz sizin itibarınızı nasıl görüyor, analiz edip ölçüp, gerektiğinde krizleri yöneterek itibarını kurtarıyoruz.

İtibar yönetimi, özveri ve büyük titizlik gerektiren bir çalışmadır. Firmanızın marka değerini online mecrada daha da yükseltmek için reklomastik olarak eşsiz projeler oluşturup, doğru uygulamaları itibarınızı kurtarmak için uyguluyoruz.

Online ortamda büyük müşteri kazanma fırsatları olduğu kadar, büyük miktarda müşteri kaybettirici krizler de meydana gelebilir. Krizleri doğru yönetebilmek, kriz gelmeden önce hazırlıklı olmak çok önemlidir. Reklomastik olarak kriz öncesinde, kriz sırasında ve sonrasında hep yanınızdayız.

Online halkla ilişkiler hizmeti verebilen Türkiye'deki ender firmalardan biri olan Reklomastik, firmanız için online mecrada itibar kaybetmemeniz için, doğru itibar yönetimi politikaları izliyor ve itibarınızı doğru yönetiyor.

Effective Web Development Solutions

İtibar Yönetimi Nedir?

İtibar yönetimi, şirketlerin müşterilerini ve sektördeki değerini kaybetmemesi için yapılan bir halkla ilişkiler faaliyetidir. Online itibar yönetimi ise, internet ortamında şirketin itibarını kurtarmak, oluşabilecek krizlere önlem almak veya oluşan krizlere çözüm üretmek üzerine kurgulanmıştır. Reklomastik olarak, doğru itibar yönetimini, doğru uzmanlar ile yapıyoruz.

 

Online Halkla İlişkiler Yönetimi

Sosyal Medya Monitoring (analiz) hizmeti

Olumsuz İçerik Engelleme

Olumsuz Görüşleri Dönüştürme

Ekstra çalışmalarımız

Tüm ekstra çalışmalarımız

Başarılı bir itibar yönetimi, itibarınızı kurtardık demek değil, itibarınızı kurtarmaya gerek kalmadı, diyebilmektir.

Bize projenizi anlatın

Reklomastik olarak projenizi tartışalım, büyük fikirler katalım.

İtibar yönetimi, reklomastik projelerinin sadece bir parçası, bize ulaşın, fikirlerinizi anlatın, işimizi büyütelim.

Reklomastikler

Tüm yorumları gör
Zorunlu alanları * doldurun.

(opsiyonal)

(opsiyonal)

Tüm mesajları okuyup cevaplıyoruz, bize dilediğiniz gibi yazabilirsiniz