Neden video içerik üretiyoruz?

Henüz yorum yok

Neden mi video içerik üretiyoruz?… Orta sahanızın dinamosu gibidir. Koşmaktan yorulmaz, sahanızda (sektörünüzde) basmadık yer bırakmaz. Kimsenin yapamayacağı zahmetli ve büyük işleri tek başına yapar. Arı gibi çalışır ve sonunda da balından faydalanırsınız. İşte sizi kısa vadede galibiyete, uzun vadede ise şampiyonluğa taşıyan, olmazsa olmaz oyuncunuzdur aslında video içerik. İşte bu yönüyle de tanımlayabileceğimiz, büyük bir emek sonucu ortaya çıkan video içerikler sizi ileriye götüren en önemli etmenlerden biridir.

Sektörünüzde çok başarılı olabilecek fikirleriniz, idealleriniz ve projeleriniz olabilir ancak sizin dışında kimse bunların farkında değilse veya bu potansiyeli açığa çıkaramazsanız yaptıklarınız sizi başarıya ulaştırmaz. Firmanızı bir adım öteye taşımanın, her defasında daha da ilerlemenin günümüz piyasasındaki en kolay ve en etkili yolu video içeriklerdir. Bunun farkında olan firmalar, video filmlere ve reklamlara büyük bütçeler ayırmaktadır. Peki, Reklomastik neden video içerik üretir?

“Bakkal olma, efsane ol!”

Markanız ne kadar çok kişiye hitap ederse o kadar çok gelişime açık hale gelir. Mahalle bakkalınızın satışlarını arttırabilmesi için çevre mahallere de ulaşabilmesi, müşteri çekebilmesi gerekir. Kendi mahallesine hakim, başarılı bir bakkal olabilir ancak hedefi bu semtin en büyük bakkalı olmaksa bunu ancak, kendisini hedef kitleye tanıtmak ve olabildiğince fazla kişiye hitap etmekle başarabilir. Bu şekilde, marka bilinirliğini arttırmış ve süpermarket olma yolunda ilk adımını atmış olur. Siz de hedefleri olan bir firma iseniz, markanızı binlerce kişiye ulaştırma yolunda ilk adımı video içerikler ile atabilirsiniz. Reklomastik olarak ürettiğimiz videoları, video paylaşım platformlarına yükleyerek, markanızı sergileyip kitlelere yaymanıza fırsat sağlıyoruz.

“Fark yarat!”

Her konuda, her durumda, nerede olursanız olun size en büyük önerimiz ‘farklı’ olmanız. Video içerikler size; yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz, sektörün diğer markalarından farkınızı belli edebileceğiniz ideal bir ortam sağlar. Reklomastik, bu noktada sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Firmanızla senkronize çalışarak türetilen doğru söylemleri, hedef kitleye videolarımız aracılığıyla yaymaktayız. Videolarınızın içeriği ne kadar farklı olursa hedef kitleniz tarafından o kadar ilgi çekici hale gelir. İnsanlarla video paylaşım platformlarında etkileşim kurmanızı ve kurduğunuz duygusal bağ sayesinde sevilen bir marka (lovemark) haline gelmenizi sağlar. Sektörünüz içerisinde ayrı bir noktaya sahip olmak için; içerik oluştururken sektörün bilinmeyen, göz ardı edilmiş veya düşünülmemiş noktalarına değinmek firmanızı başarıya taşır. Farklı ve özgün olmak, videonuzun kalitesini de kitlelere yayılma hızını da arttırır.

“Gücüne güç kat!”

Hedef kitleye ve kitlelere ulaşmak, marka değeri yaratmak, firmanızın sahip olduğu gücü katlamak video içerik pazarlamanın uzmanlık alanıdır. Markanıza kurumsallık katar, saygınlığınızı arttırır. Tüm bunları tek başına yapabiliyor olması bile, video içeriğin gücünün ne boyutlara ulaşabileceğini gösterir. Reklam piyasasındaki uçuk
rakamların aksine bu güce sahip olmanın oldukça ekonomik olması, maliyetine oranla etkisinin büyüklüğü firmaları cezbetmek için yeterli sebeplerdir. Online mecrada gözleri üzerinize çekmek için, video içerik pazarlamanın gücüne inanın!

 

Reklomastik bilgiler

Reklomastik dijital pazarlama merkezi olarak, online alanda tüm bilgilerimizi paylaşıyor, paylaştıkça ülkemizin daha başarılı bir ülke olmasını diliyoruz.

İletişime geçebilirsiniz

Bizimle hemen iletişime geçebilir, aklınıza gelen tüm soruları bize sorabilir, projelerinizi bize anlatabilirsiniz.

Yazılarımızı sürekli takip edin

Zorunlu alanları * doldurun.

İlgili yazılarımız

Tüm yazılarımızı gör
Henüz yorum yok
 

Leave a Comment